Üye Girişi
 
 
Anasayfa Hakkımızda İletişim Yardım Üyelik
Sepetim: 0 Ürün
Arama
 
Ürün Kategorileri
 
E-Bilgi
Ürün Siparişim Kabul Edildi mi?
Ürün Teslimat Şartları
Elektronik Ticarette Güvenlik
İade Şartları
Garanti Şartları
Kredi Kartı Güvenliği
 
 
 
 
 
İade Şartları

6 Mart 2003 tarihinde yapılan değişiklikle 4077 sayılı tüketicinin korunması kanunun e-ticaret satışlarınıda kapsamasıyla ilgili olarak yapılan düzenlemeleri uygular.

Kocaeli Soğutma  ile satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ÜRÜNÜN TEKRAR SATILABİLİRLİĞİNİ bozmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içinde iade edebilirsiniz. İade edilecek ürünlerde ek istenen belgeler:

- Ürün faturası

- İade talep belgesi Ürün 7 gün içersinde ürün kutusu, ve ambalajıyla eksiksiz ve hasarsız teslim edilmesi gerekmektedir.

Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarna uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi ürün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıması bankanın insiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1-3 hafta içersinde, havale ile yapılan ödemelerde ise en geç bir hafta içersinde hesabınıza yansıtılmaktadır.

İade talep belgesi (dilekçeniz) fax ile  yetkililerine ulaştıktan sonra telefon ile iletişim kurmanız ödemenin hızı açısından önemlidir.

İade onaylı alındıktan sonra ürünü kargo ücreti tarafınıza ait olmak üzere gönderebilirsiniz. Ürün iade onayı ise telefon veya email ile bildirilecektir.

İade ve değişimlerde dönüş kargo ücreti müşteriye aittir. Gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün iadesin aynı gün işleme alınacaktır.

 
 
 
Kılıçoğlu
Fixkim
Btm Membran
Çenesizler
Fırat Boru
ÇBS
Gürallar Kiremit
Gürallar Kiremit
Gürallar Kiremit
Gürallar Kiremit
Gürallar Kiremit
  Kurumsal Üyelik İşlemleri Yardım Bize Ulaşın
 
Hakkımızda
Kalite Politikası
Misyon ve Vizyon
Banka Bilgileri
Yeni Üyelik
Şifremi Unuttum
Siparişlerim
Profil Bilgilerim
Teslimat Koşulları
Müşteri Hizmetleri
Sık Sorulan Sorular
Yardım
Adres : Karabas Mh.m.arif Sk.no:19 Izmit / KOCELİ
Telefon : (0 262) 324 0318
E-mail info@kocaelisogutma.com.tr
Anasayfaİletişim Site Haritası